Image courtesy of Ambro FreeDigitalPhotos.net Hakunilan Eläkeläiset
Image courtesy of Ambro / FreeDigitalPhotos.net  

Tervetuloa!

Etusivu

Yhdistys

Tapahtumat

Puistokulma

Ota Yhteyttä

 

 

Yhdistys

Tiedotteet

Säännöt

Kuva-albumi

45v historia

Toimijat

Linkit

Arkisto

Ikäjakaumat

Takaisin

 

Täältä löydät listan yhdistyksen tärkeimmistä toimijoista sähköpostiosoitteineen ja puhelinnumeroineen.

Korvaa (at) merkillä @

Titteli Nimi S-posti Puhelin
Johtokunnan Puheenjohtaja, tiedottaja, runo- ja kirjallisuusryhmä Oksman Pertti oksmanpertti(at)gmail.com 050 - 3423920
Johtokunnan varapuheenjohtaja, Puistokulman tanssien vetäjä Toivo Peltola toipel(at)luukku.com 044 - 5177424
Johtokunnan jäsen, sihteeri, matkavastaava Liisa Kiiskinen liisa.kiiskinen7(at)gmail.com 0400 - 506 197
Taloudenhoitaja, remex- ja teostoilmoitukset, tanssilupahakemukset, mainosvastaava Tapaninen Anja anja.m.tapaninen(at)gmail.com 050 - 3756 843
Johtokunnan jäsen Jämsen Urho Ei s-postia 044 - 522 6488
Johtokunnan jäsen Tuula Kudjoi tuula.kudjoi(at)gmail.com 050 - 3078177
Johtokunnan jäsen Eeva Lehtinen eevakaisa.lehtinen(at)kolumbus.fi 050 - 64389
Johtokunnan jäsen, jäsenasiat, Puistokulman työvuorolistojen tekijä, internetsivujen päivitys Mäkilampi Paula paula.makilampi(at)gmail.com 045 - 8637366
Johtokunnan jäsen, emäntä Eva Liisa Saarnio liisasaarnio(at)gmail.com 045 - 355 6615
Johtokunnan jäsen Pekka Tommiska pekka.tommiska(at)gmail.com 045 - 1308739
Johtokunnan varajäsen Hakkarainen Veijo veijoveli.hakkarainen(at)gmail.com 050 - 031 2607
Johtokunnan varajäsen Risto Niemi risto.r.niemi(at)gmail.com 040 8387147
Toiminnantarkastaja Collin-Lindström Tarja Ei s-postia Ei puhelinnumeroa
2. Toiminnantarkastaja Viuhkonen Onni Ei s-postia Ei puhelinnumeroa
Varatoiminnantarkastaja Irja Oksa Ei s-postia Ei puhelinnumeroa
2. Varatoiminnantarkastaja Seija Halonen Ei s-postia Ei puhelinnumeroa
ATK-asiat, Internetsivujen ylläpitäjä Kajanus Jari jari.kajanus(at)par.as 040 - 9690 743
Senioritanssit Uotinen Elina elinauotinen(at)hotmail.com 040 - 723 0961
Liikuntavastaava Akren Arja arja.akren(at)gmail.com 045 - 2736536
Karaoke- ja musiikkivastaava Mattila Helka helka.mattila(at)saunalahti.fi 050 - 5547083
Karaoke- ja musiikkivastaava Henriksson Eira henrikssoneira(at)gmail.com 040 - 5321070
Ohjelmavastuuhenkilö Repo-Leikas Pirjo pirjo.leikas(at)luukku.com 0400 - 952 939
Bingovastaava Jokitalo Sulo Ei s-postia 050 -577 1101
Tekninen vastuuhenkilö Arvo Pentikäinen arvo.pentikainen(at)kolumbus.fi 050 - 582 1123
Runo- ja kirjallisuusryhmä Oksa Irja irjasinikka33(at)gmail.com 050 - 413 6160

 

 

Copyright 2008 you.com & Jari Kajanus. All Rights Reserved